استاندار آذربایجان شرقی گفت:هدف از تخصیص ارز به نرخ دولتی، تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم است و در این زمینه تمام کالاهای وارداتی باید رصد شده و نظارت بر حسن مصرف و پیشگیری از سوء مصرف و سودجویی انجام شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج در تبریز، مجید خدابخش در جلسه تنظیم بازار استان با بیان این‌که هدف اتاق جنگ آمریکا در وزارت خزانه داری آن کشور با همراهی کشورهای اسرائیل، عربستان و سایر کشورهای معاند نظام جمهوری اسلامی ایران، تحقق نیافتن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب است، اظهار کرد: به لطف خدا و رهبری نظام، اتحاد و همت مردم قهرمان ایران، دشمنان به هدفشان نخواهند رسید و ما  در مقابل آن‌ها، باید هوشیار باشیم. 

مجید خدابخش

وی تاکید کرد: تمام تشکل‌ها و اصناف مرتبط با تنظیم بازار باید در جلسات هفتگی شرکت کرده و بانک‌ها نیز با تمام توان برای بقای تولید و رونق آن همت کنند. 

ستاد تنظیم بازار از سازمان جهادکشاورزی به سازمان صنعت و معدن و تجارت انتقال یافت

وی خاطرنشان کرد: طبق دستورالعمل ارسالی دولت، دبیرخانه ستاد تنظیم بازار از سازمان جهادکشاورزی به سازمان صنعت و معدن و تجارت انتقال یافت، اعضای ستاد تنظیم بازار؛ اتاق بازرگانی، برنامه و بودجه، جهادکشاورزی و صنعت و معدن و تجارت و ... هستند که به صورت هفتگی جلسه برگزار می‌کنند. 

خدابخش در خاتمه خاطر نشان کرد: سازمان‌های نظارت و تعزیرات شبانه روز محتکران را رصد کرده و هر کجا تخلفی یافتند، بلافاصله به دادگستری اعلام و به تبع آن برخورد قضایی انجام شود.