مسئول تربیت بدنی آستان کریمه اهل بیت(س) از برگزاری مسابقات ورزشی ویژه خادمان و کارکناهن آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) همزمان با دهه کرامت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، علی رمضانی با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) در سخنانی اظهار کرد:این مسابقات ورزشی همزمان با دهه کرامت  و در شش رشته فوتسال، والیبال، دارت، تنیس روی میز،بدمینتون و سلاح مصوب فدراسیون تیراندازی(تپانچه بادی) ویژه کارکنان رسمی، قراردادی،ساعتی و شرکتی برگزار می شود.

وی بابیان اینکه در رشته فوتسال هر تیم متشکل از 9 بازیکن و یک سرپرست خواهد بود، اضافه کرد: کلیه کارکنان و خادمان آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها می‌توانند در رشته فوتسال شرکت کنند و همچنین در رشته والیبال نیز 8 بازیکن و یک سرپرست یک تیم را تشکیل می‌دهد.

رمضانی با اشاره به اینکه رشته ورزشی دارت نیز ویژه خادمان رسمی، قراردادی، ساعتی و شرکتی است، مطرح کرد: این خادمان می‌توانند در رشته‌های بدمینتون و تنیس روی میز نیز شرکت کنند.

وی بابیان اینکه مسابقات ورزشی دهه کرامت هم‌زمان با ولادت حضرت معصومه(س) آغاز می‌شود، ادامه داد: افراد علاقه‌مند و داوطلب برای شرکت در این مسابقات ورزشی می‌توانند تا تاریخ 97/04/21 به محل اداره تربیت‌بدنی آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) مراجعه کنند.

خاطر نشان می شود قرعه کشی مسابقات والیبال و فوتسال که به صورت گروهی برگزار خواهد شد روز چهارشنبه در محل برگزاری مسابقات در سالن ورزشی ولایت انجام خواهد شد.