سرپرست پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت:با اجرای طرح بازدید و کنترل واحدهای صنفی 8 واحد صنفی متخلف در اصفهان پلمب شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ محمدحسن اسماعیلی بیان داشت: 8 فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی متخلف توسط ماموران پلیس امنیت عمومی استان شناسایی و پلمب شدند.

وی افزود: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و اخلاقی ، طرح بازدید و کنترل واحد های صنفی لوازم آرایشی بهداشتی توسط مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این پلیس در شهر اصفهان اجرا شد.

وی اظهار داشت: در این طرح از 227 واحد صنفی بازدید به عمل آمد که درنتیجه 8 واحد صنفی متخلف شناسایی و با دستور مقام قضائی پلمب و از ادامه فعالیت آنان جلوگیری شد.

سرهنگ اسماعیلی از صدور اخطاریه پلمب برای 12 واحد صنفی دیگر خبر داد و گفت: همچنین از متصدیان 45 واحد صنفی دیگر نیز تعهد کتبی اخذ شد که در صورت عدم رعایت موازین و مقررات مربوطه با آنان برابر قانون برخورد خواهد شد.

سرپرست پلیس امنیت عمومی استان اصفهان با اعلام تداوم و تشدید این‌گونه برنامه‌ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس ، از عموم شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.