سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج با اشاره به اعلام نرخ مصوب آژانس های تاکسی تلفنی، وانت تلفنی و پیک موتوری در سال جاری گفت: امسال 10 تا 15 درصد کرایه در مسیرهای سطح شهر نسبت به پارسال افزایش یافته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛ امیر جمشیدنژاد نرخ جدیدآژانس های تاکسی تلفنی وپیک موتوری درسال 97را اعلام کرد.

وی اظهار داشت: در راستای تعیین کرایه آژانس های مسافربری و باری قبل از سال جلساتی با نمایندگان آژانس ها برگزار و پس از بررسی نرخ های پیشنهادی، کرایه جدید تهیه و جهت تصویب تقدیم شورای اسلامی شهر شد.

جمشیدنژاد با بیان اینکه در جلسات شورای شهر تمام نرخ ها بررسی و پس از تصویب جهت تایید به فرمانداری ارسال شد، افزود: از امروز نرخ های جدید در سال جاری اعلام و به آژانس های مسافربری و باری برای اجرا ابلاغ شده است.

افزایش 10تا15درصدی نرخ ها

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج تاکید کرد: سال گذشته نرخ های کرایه آژانس ها افزایشی نداشت ولی نرخ های امسال نسبت به سال 95 10 تا 15 درصد افزایش داشته است.

نرخ آژانس تاکسی تلفنی

جمشیدنژاد با بیان اینکه هم اکنون 211 آژانس تاکسی تلفنی، وانت تلفنی و پیک موتوری با 1650 خودرو در سطح شهر فعال است، یادآور شد: شهروندان می توانند هر گونه انتقاد و یا پیشنهادی در خصوص نحوه عملکرد آژانس ها و یا افزایش نرخ کرایه را از طریق سامانه پیامکی 100002040 با ما در میان بگذارند.