رییس خانه مطبوعات استان اصفهان گفت: گذر از بحران ها در گرو تعامل سازنده دولت با خبرنگاران و اصحاب رسانه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از اصفهان، امیر احمد زندآور در جلسه هم اندیشی اصحاب رسانه دو استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اهمیت جایگاه مطبوعات افزود: خبرنگاران و رسانه ها نقش اساسی در رفع مشکلات کشور دارند اما مورد کم لطفی مسئولان قرار می گیرند.

وی با بیان اینکه دقت و جدیت در اطلاع رسانی ضروری است، ادامه داد: گذر از بحران ها در گرو تعامل سازنده دولت با خبرنگاران و اصحاب رسانه هاست.

رییس خانه مطبوعات استان اصفهان با اشاره به اینکه وظیفه نمایندگان رسانه ای فرهنگ سازی، گفتگو و تبادل نظر در راستای روشنگری افکار عمومی در خصوص مسائل موجود بین دو استان می باشد، اظهار کرد: در حال حاضر هیچ گونه اختلافی در سطح مدیران دولتی دو استان وجود ندارد.

امیر احمد زندآور با ابراز امیدواری از تصمیمات اتخاذ شده وزارت ارشاد مبنی بر ارتقای وظایف و جایگاه خبرنگاران ، بر همکاری و حمایت اصحاب رسانه های دو استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری تاکید کرد.

رسانه حقوق شهروندی را در نظر بگیرند

مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در این جلسه با بیان اینکه در اطلاع رسانی مطبوعات خلع و ایراداتی وجود دارد، اظهار کرد: رسانه در کنار وظیفه اطلاع رسانی برای  برآورده کردن نیاز مخاطب و از نظر جنبه های تربیتی باید حقوق شهروندی را رعایت کنند.

فلورا  زرفشان ادامه داد: برای رفع مشکلات می توان بجای تخریب کردن از نقد سازنده بهره برد.

وی با ابراز خرسندی از ایجاد اتحاد بین رسانه های دو استان بر حفظ همکاری و حمایت آنها از یکدیگر تاکید کرد.