فرمانده انتظامی استان اصفهان از امحای بیش از 40 تن انواع مواد افیونی طی مراسمی با حضور مسئولان و خبرنگاران داخلی و خارجی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از اصفهان، سردار معصوم بیگی  در جمع اصحاب رسانه گفت: به مناسبت هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر، بیش از 40 تن انواع مواد افیونی طی مراسمی با حضور مسئولان و خبرنگاران داخلی و خارجی امحاء می‌شود.

وی از مواد مخدر به‌ عنوان ابر آسیب جامعه نام برد و با بیان اینکه 50 درصد از زندانیان استان را مجرمان مرتبط با مواد مخدر تشکیل می‌دهند، گفت: در امر مبارزه با قاچاق مواد مخدر اقدامات خوبی انجام شده به‌گونه‌ای که در 3 ماهه نخست امسال، 11 تن انواع مواد کشف‌شده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 75 درصد رشد داشته است.

اصفهان- فرمانده نیروی انتظامی

سردار معصوم بیگی 67 درصد مواد کشف‌شده را تریاک عنوان و تصریح کرد: طی این مدت، بیش از 5 هزار و 500 نفر قاچاقچی، توزیع‌کننده، نگهدارنده، خرده‌فروش و معتاد متجاهر دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: فردا به مناسبت هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر طی مراسمی با حضور مسئولان و خبرنگاران داخلی و خارجی بیش از 40 تن انواع مواد افیونی امحاء می‌شود.