معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان از تصویب و صدور مجوز اولیه جهت تاسیس 8 مجموعه جدید گردشگری در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حمید امینی با اشاره به صدور مجوز اولیه برای تاسیس 8 طرح جدید گردشگری در استان اصفهان گفت: این طرحها شامل تاسیس یک سفره خانه سنتی در محور تاریخی باغ گلدسته اصفهان و صدور مجوز اولیه تاسیس یک اقامتگاه سنتی در کاشان با انجام عملیات نجات بخشی در یکی دیگر از خانه های تاریخی شهر کاشان می باشد.

وی افزود: مجوز اولیه تاسیس یک هتل و یک هتل آپارتمان به ترتیب در شهرستانهای اصفهان و نطنز، مجوز اولیه تاسیس یک رستوران بین راهی در کیلومتر 7 جاده نائین به اردستان در محور شرق استان نیز صادر گردید.

امینی گفت: در این نشست مجوز اولیه تاسیس یک سفره خانه سنتی در شهر اصفهان و مجوز اولیه تاسیس یک کمپ گردشگری در شهر زواره از توابع اردستان صادر گردید.

معاون سرمایه گذاری  اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان اظهار داشت: در راستای بهره گیری از میراث ناملموس استان در حوزه گردشگری، مجوز اولیه تاسیس یک اکو کمپ گردشگری در کویر سنبک از توابع شهرستان آران و بیدگل در فهرست میراث ناملموس کشور به ثبت ملی رسیده نیز صادر شد.