مدیر کل کانون گیلان از پایان کار داوری آثار ارسالی به دبیرخانه استانی شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام و تقدیر از خالقان این اثر‌ها هم‌زمان با دهه کرامت خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، اسفندیارضیائی با اعلام این خبر افزود: بیش از 340 اثر به دبیرخانه جشنواره‌ی رضوی در کانون استان گیلان ارسال و آثار برگزیده درگروه‌های سنی 8تا10، 11تا 13 و 14تا18 سال این جشنواره انتخاب شدند.

مدیر کل کانون گیلان  افزود: این آثار درحوزه‌ی فعالیت‌های فرهنگی، ادبی، هنری و پژوهشی ارایه‌شد و شرکت‌کنندگان در بخش‌های کاردستی، کتاب‌سازی، پژوهش، خاطرات زیارت، نامه‌ای به امام رضا (ع)، سرود، پویانمایی، تمبر و کارت پستال شرکت و نسبت به خلق آثار اقدام‌کردند.

جشنواره -رضوی

رسالت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در تعمیق باور‌های دینی و مذهبی کودکان و نوجوانان

این مدیر فرهنگی هم‌چنین رسالت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در تعمیق باور‌های دینی و مذهبی کودکان و نوجوانان را مورد توجه قرارداد و افزایش علاقه‌مندی نسل کودک و نوجوان به شرکت در جشنواره‌ی بین المللی امام رضا(ع) را بیان‌گر اثر‌بخشی فعالیت‌ها و راهنمایی‌های سازنده مربیان کانون عنوان‌کرد.

اسفندیار ضیائی درعین‌حال تشویق برگزیدگان جشنواره رضوی را از اولویت‌های کانون استان گیلان برشمرد و از برپایی نمایشگاه آثار رضوی و برگزاری آیین تجلیل از خالقان اثر‌های برگزیده، هم‌زمان با دهه کرامت خبرداد.