استاندار آذربایجان شرقی گفت :اهالی ترکمانچای مردمی سختکوش و پرتلاش هستند و این بخش نیز از هر جهت آمادگی برای جلب و جذب سرمایه‌گذار را دارد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج در تبریز،مجید خدابخش در آیین افتتاح طرح‌های عمرانی و خدماتی بخش ترکمانچای شهرستان میانه،با اشاره به تسهیلات ارزان‌قیمت 6 درصدی به روستاها و شهرهای کوچک، اظهار کرد : ترکمانچای می تواند از همه لحاظ از این تسهیلات بهره لازم را ببرد.  

مجید خدابخش

خدابخش عدالت اجتماعی را از محوری ترین شعارهای انقلاب اسلامی ایران برشمرد و ادامه داد: امیدواریم با مساعدت و مشارکت مردم، خیرین و دولت این شعار محوری انقلاب در جای جای ترکمانچای نیز گسترده شود.

در استان آذربایجان شرقی 3 هزار و 400 تخت بیمارستانی موجود است

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با بیان اقدامات مهم دولت در حوزه بهداشت و درمان، گفت: در استان آذربایجان شرقی 3 هزار و 400 تخت بیمارستانی موجود است که از این تعداد دو هزار و 500 تخت برای قبل از انقلاب بوده و فرسوده شده که با طرح تحول سلامت 3 هزار تخت استاندارد در حال اجراست و این کارآمدی نظام جمهوری اسلامی را نشان می دهد.

وی در خاتمه تاکید کرد: افتتاح مرکز اورژانس و پروژه در حال اجرای بستر درمانی در بخش ترکمانچای از اقدامات کوچک دولت تدبیر و امید در این بخش  است.