رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان ازتوزیع 3 هزار و 500 سبد غذایی بین نیازمندان و محرومین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، شهریار انصاری گفت: با اجرای طرح همای رحمت در ماه مبارک رمضان امسال 65 سفره مهربانی و سه هزار و ۵00 سبد غذایی میان نیازمندان و محرومان و اقشار آسیب‌پذیر این شهرستان توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه طرح همای رحمت  به تأسی ازسیره و رفتار مولای متقیان حضرت علی (ع) و به همت و مشارکت اعضاء  داوطلبان و خیرین هلال احمر اجرا  شد، اظهار داشت: هدف از برگزاری این طرح ترویج ارزش‌های بشردوستانه، گسترش فرهنگ انفاق و سنت‌های حسنه اسلامی، و ترویج روحیه تعاون و مشارکت‌های مردمی با حفظ کرامت انسانی نیازمندان است.

سبد غذایی

انصاری اضافه کرد: سبدهای غذائی توزیع شده شامل برنج، روغن ، ماکارانی، سویا، حبوبات، خرما،  مرغ یا گوشت، قند، چای بوده است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه حمایت از کرامت انسانها به عنوان شعار محوری طرح ملی همای رحمت در نظرگرفته شده است افزود: به همت خیرین و داوطلبان هلال احمر 65 سفره های افطاری و توزیع غذای گرم در غالب طرح سفره‌های مهربانی در روستاها و مناطق محروم و کم برخوردار این شهرستان به ارزش ششصد و 50 میلیون ریال گسترانده شد.

رییس هلال احمر شهرستان اصفهان گفت: در طول ماه مبارک رمضان  سه هزار و 500  سبد غذایی به ارزش تقریبی 3 میلیارد و 500 میلیون ریال بین نیازمندان و محرومان و اقشار آسیب‌پذیر توزیع شد.