مدیر پروژه سالن گلستان شهدای اصفهان از پیشرفت ۹۹ درصدی پروژه سالن اول گلستان شهدای اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، میثم امینی به موقعیت مکانی پروژه سالن گلستان شهدای اصفهان اشاره کرد و گفت: این سالن اجتماعات در ضلع شرقی گلستان شهدا و جنوب لسان الارض قرار گرفته و از جنوب به خیابان سجاد منتهی می‌شود.

وی افزود: در اولین صورتجلسه ای که برای پروژه سالن گلستان شهدای اصفهان در سال ۹۳ در دفتر امام جمعه اصفهان تنظیم شد مدت اجرای طرح دو سال تعیین و مقرر شد بر اساس برآورد نهایی هر یک از سه دستگاه بنیاد شهید، استانداری و شهرداری اصفهان، شهرداری یک سوم هزینه را پرداخت کند. 

وی به معرفی پروژه سالن گلستان شهدای اصفهان پرداخت و اظهار کرد: این پروژه شامل عملیات سفت کاری پارکینگ به مساحت سه هزار و ۲۰۰ مترمربع و اتاق تأسیسات به مساحت ۵۰۰ مترمربع است که در مجموع ۳۷۰۰ مترمربع محدوده پارکینگ و اتاق تأسیسات در دو پارت شمالی و جنوبی اجرا و تکمیل شده است. در قسمت جنوبی پروژه نیز رمپ ورودی و خروجی پروژه تکمیل شده است.

مدیر پروژه سالن گلستان شهدای اصفهان خاطرنشان کرد: عملیات سفت کاری رواق پیرامونی به عرض چهار متر در اطراف پروژه سالن گلستان شهدا همچنین عملیات سفت‌کاری راهرو، پله ها و آسانسور در ضلع جنوب غربی اجرا شده است. 

امینی ادامه داد: صورتجلسه ای در تاریخ چهارم مردادماه ۹۶ تنظیم و مقرر شد جانمایی سالن سوم، آزادسازی محل و تامین اعتبار آن بررسی شود.

وی از پیشرفت ۹۹ درصدی پروژه سالن گلستان شهدا خبر داد و گفت: گلستان شهدا یکی از مکان های مهم برای اجرای برنامه فرهنگی و مذهبی است و احداث یک سالن اجتماعات در خور شأن مردم این شهر شهید پرور مورد نیاز است.

مدیر پروژه سالن گلستان شهدای اصفهان با بیان اینکه تاکنون شهرداری ۲۰ میلیارد تومان برای آزادسازی این پروژه هزینه کرده است، گفت: اگر قرار باشد سالن سومی احداث شود ۹ میلیارد تومان دیگر باید هزینه شود.