اداره کل ورزش و جوانان لرستان در اقدامی غیرفرهنگی، با انتشار هزاران پوستر تبلیغی در سطح کشور، شهرت شهیدان کورش و داود علی پناه را تحریف کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، اداره کل ورزش و جوانان لرستان در اقدامی غیرفرهنگی، غیر ورزشی، غیر ارزشی و شائبه برانگیز، با انتشار هزاران پوستر تبلیغی در سطح کشور، شهرت شهیدان کورش و داود علی پناه را تحریف کرد.

بر اساس این گزارش، روز گذشته، اداره کل ورزش و جوانان با انتشار پوستر به ظاهر تبلیغی «مسابقات کشوری دو کوهستان» در سطح کشور، در تحریفی آشکار، شهرت شهیدان کورش علی پناه و داود علی پناه را «علی نیا» معرفی کرد تا نه تنها در راستای گرامیداشت یاد و خاطره این دو شهید والامقام اقدامی صورت نداده باشد، بلکه در تحریفی شائبه برانگیز، آدرس غلط به مخاطبان این مسابقه کشوری داده باشد.

این در حالی است که به ظاهر، علاوه بر عموم مردم ایران، مخاطبان پوستر این سری از مسابقات، ورزشکاران سراسر کشور هستند که در این صورت باید گفت اداره کل ورزش و جوانان لرستان، یک حرکت ضدتبلیغی مرتکب شده تا شهرتی ساخته و پرداخته ذهن علی یاور عزیزپور و مجموعه تحت مدیریتش، تحت عنوان «علی نیا» در سراسر کشور طنین انداز شود.

به هر حال، ای کاش مدیران دستگاه عریض و طویل ورزش و جوانان لرستان پیش از انتشار هزاران پوستر ضدتبلیغی مسابقات کشوری دو کوهستان، یک‌بار آن را قرائت و ویرایش می‌کردند تا نام فرزندان به خاک خفته ایران اسلامی و لرستان بیدار، اینگونه تحریف نشود !. ای کاش تهیه‌کنندگان این پوستر، پس از چاپ، آن را بازبینی، و از انتشار گسترده آن جلوگیری می‌کردند. اما افسوس که ساده از کنار چنین اشتباهی گذشتند تا بر مظلومیت شهیدان علی پناه، افزوده شود.

مدیرکل و معاون ورزش و جوانان لرستان از خانواده شهدا عذرخواهی کنند

نکته قابل توجه اینکه مهرداد علی پناه «برادر شهیدان علی پناه» عضو شورای اسلامی شهر خرم‌آباد و از ورزشکاران به‌نام این خطه شهید پرور است، لذا این اشتباه فاحش، دور از ذهن و غیرقابل بخشش است و عذرخواهی رسمی علی یاور عزیزپور مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، علی کریمی معاون ورزش این اداره کل و عوامل تهیه کننده این پوستر ضدتبلیغی  از عموم مردم و خانواده شهیدان علی پناه را می‌طلبد.

خرید کالای خارجی توسط ورزش و جوانان لرستان

«حمایت از کالای خارجی»، شعاری که توسط ورزش و جوانان لرستان عملی شد

گفتنی است، روز گذشته و هم‌زمان با این اقدام ضد تبلیغی، اداره کل ورزش و جوانان لرستان در اقدام قابل تاملی دیگر، ضمن بی‌توجهی به شعار «حمایت از کالای ایرانی»، اقدام به خرید دستگاه‌های خنک کننده خارجی کرده بود تا تلویحاً، در ترویج شعاری خودساخته با عنوان «حمایت از کالای خارجی» پیش قدم باشد.