دبیرهیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان گفت: رؤسای واحد های دانشگاهی باید در راستای سند اسلامی شدن دانشگاهها و شیوه های صحیح جذب دانشجو و فعالیت های پژوهشی و طرحهای سرمایه گذاری دانش بنیان حرکت کنند و در این خصوص ارزیابی عملکردها، معیار تغییر و تحولات در جهت بهبودها خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، ابراهیم چیرانی دبیرهیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با گرامیداشت سالروز شهادت شهید بهشتی و 72 تن از یارانشان در حادثه حزب جمهوری اسلامی، گفت: شهدای انقلاب اسلامی و خصوصا شهید بهشتی و شهید بهشتی ها به عنوان سرمایه های اجتماعی بزرگی هستند که ایران اسلامی توانست به کمک این سرمایه ها، از سرمایه های مالی خود استفاده کند و می توانیم با استفاده از این سرمایه های اجتماعی گرانبها، در تبیین هرچه بیشترجایگاه رفیع شهدا در جامعه اسلامی حرکت کنیم.

معیارهای عملکردی واحد ها و افراد ملاک تغییرات و تحولات

وی با اشاره به عملکرد واحد های دانشگاهی، افزود: معیارهای عملکردی واحد ها و افراد بسیار مهم بوده و مورد توجه و ملاک تغییرات و تحولات خواهد بود بنابراین باید در زمینه های مختلف پژوهشی، فرهنگی، آموزشی و مالی ارزیابی صحیح و درستی از رؤسای واحدها و مراکز دانشگاهی داشته باشیم.

 چیرانی تاکید کرد: رؤسای واحد های دانشگاهی باید در راستای سند اسلامی شدن دانشگاهها و شیوه های صحیح جذب دانشجو و فعالیت های پژوهشی و طرحهای سرمایه گذاری دانش بنیان حرکت کنند و در این خصوص ارزیابی عملکردها، معیار تغییر و تحولات در جهت بهبودها خواهد بود.

شورای دانشگاه ازاد

محمد نقی صفرزاده ویشکائی رئیس دبیرخانه هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان نیز در این جلسه با تشکر از میزبانی واحد رشت گزارش مبسوطی از عملکرد فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان ارائه کرد و در پایان هر یک از اعضای حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص مسائل مطرح شده، بیان کردند.