حجت الاسلام جمیاری امام‌جمعه دلفان، در جلسه اخلاق، از مسوولین قوه قضائیه خواست تا با اخلالگران اقتصادی برخورد جدی و بدون اغماض داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، حجت‌ الاسلام جمیاری امام جمعه دلفان ضمن تأکید بر لزوم تسریع در رسیدگی به مشکلات مردم توسط مسوولین، گفت: مسئله اصلی کشور رفع مشکلات مردم است، مردم ولی‌نعمت‌اند، یادگاران و معشوقان امام راحل هستند، شهید داده‌اند و وفاداری خود را به‌طور مثال‌زدنی در طول سی‌ونه سال از انقلاب اسلامی نشان داده‌اند.

امام جمعه شهرستان دلفان، افزود: دولت با برنامه منسجم، کارشناسی و علمی با مشکلات اقتصادی مملکت مقابله کند.

وی با اشاره به اینکه دوران دفاع مقدس همه دنیا علیه ایران اسلامی متحد شد و از هیچ اقدامی کوتاهی نکردند، اظهار داشت: در آن زمان با همدلی، وحدت، ایثار، شجاعت و از خودگذشتگی توانستند باصلابت اجازه ندهند وجبی از خاک میهن جدا شود و امروز مشکلات اقتصادی با هدایت رهبر فرزانه انقلاب، همت و تلاش دولت و مجلس و همکاری مردم قابل‌حل است.

دولت بر عرضه و قیمت‌گذاری کالاهای اساسی نظارت کند

علی اکبر جمیاری، گفت: نهادهای ذی‌ربط بر عرضه و قیمت‌گذاری کالاهای اساسی نظارت دقیق و انقلابی داشته و با اخلالگران به صورت جدی و بدون اغماض برخورد کند چرا که در روایات و آیات، بر لزوم مبارزه با گران‌فروشان و کم‌فروشان و احتکار کنندگان تاکید شده است.

وی، تأکید کرد: قوه قضائیه اقدامات لازم در راستای مجازات و مصادره اموال اخلالگران اقتصادی که خواسته به‌حق مردم است را انجام دهد.

رفع مشکل گرانی، بیکاری و افزایش قیمت ارز و طلا، خواست عمومی است 

امام جمعه دلفان، در پایان افزود: مشکل اقتصادی، گرانی، بیکاری و افزایش قیمت ارز و طلا بایستی با تلاش دولت و مجلس حل شود چرا که یک خواست عمومی است.