نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی و نوشیدنی مالزی MIFB2018 در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی کوالالامپور KLCC آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی و نوشیدنی مالزی 550 مشارکت‌کننده از 50 کشور دنیا از جمله مالزی، ترکیه، چین، تایلند، اندونزی، کره جنوبی، هند ، انواع محصولات خوراکی شامل خشکبار و خواروبار، روغن، عصاره و نوشیدنی، ادویه و چاشنی، مواد پروتئینی، انواع محصولات گوشتی، مواد لبنی، انواع نوشیدنی، طعم دهنده و افزودنی خوراکی، مواد غذایی ارگانیک، محصولات شیرینی و اسنک، محصولات و مکمل‌های دارویی و فناوری و تجهیزات را به نمایش گذاشته‌اند.

درنوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی و نوشیدنی مالزی  شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان نیز به عنوان سازمان دهنده غرفه‌های ایران و به رغم نوسانات شدید قیمت ارز و آثار اجتناب‌ناپذیر آن بر شرایط اقتصادی، توانسته شرایطی را فراهم کند تا کشورمان نیز در این رویداد دارای نمایندگانی باشد و پرچم ایران در کنار پرچم سایر کشورها به اهتزاز درآید.

گفتنی است؛ نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی و نوشیدنی مالزی که تا هشتم تیرماه میزبان متخصصان و فعالان بین‌المللی صنعت غذا خواهد بود.