معاون سوادآموزی اداره کل آموزش‌وپرورش کرمانشاه حجم فعالیت‌های کمی جهت باسواد نمودن و تحت پوشش قرار دادن بی‌سوادان و کم‌سوادان در سال جاری را تعداد 13 هزار و 993 نفر عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، هرمز نوروزی فرد حجم فعالیت‌های کمی کلاس‌های سوادآموزی و تحت پوشش قرار دادن بی‌سوادان و کم‌سوادان در سال جاری را تعداد 13 هزار و 993 نفر و شروع زمان کلاس گذاری در دوره سوادآموزی را اول تیرماه و دوره‌های تحکیم و انتقال را اوایل شهریورماه اعلام کرد.

وی ضمن اعلام شروع فعالیت‌های آموزش دوره‌های سه‌گانه سوادآموزی، بر تحکیم و انتقال به بهبود کیفیت برنامه‌های سال جاری تأکید کرد.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش‌وپرورش کرمانشاه افزود: نظارت آموزش به‌عنوان بخش جدایی‌ناپذیر فعالیت‌های سوادآموزی به‌حساب می‌آید. این امر باهدف شناسایی نیازهای آموزش، تبادل تجربه، اشاعه روش‌های نوین، اصلاح و بهبود روش‌ها، کنترل فرایندها، تضمین کیفیت آموزش و اطمینان از سلامت کار برنامه‌ریزی انجام می‌شود.

این مقام مسئول در پایان گفت: با تعاملات برون و درون‌سازمانی و نیز استفاده از پتانسیل شورای پشتیبانی، می‌توان به بهبود کیفیت کلاس‌های سوادآموزی و انسداد مبادی بی‌سوادی کمک کرد و همچنین فعالیت دستگاه‌های مشارکت پذیر در قالب تفاهم‌نامه و قراردادهای منعقده طبق مقررات و اسناد بالادستی حجم مذکور در موعد مقرر باکیفیت و استاندارد لازم تحت پوشش قرار خواهد گرفت.