رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از میزخدمت به صورت تخصصی در بخش تولید و تجارت گیلان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، فرهاد دلق پوش از تشکیل فضای تخصصی در محل ورودی سازمان خبر داد و گفت: با راه اندازی میز خدمت، خدمات به صورت حضوری و الکترونیکی به ارباب رجوع به صورت منسجم ارائه خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان افزود: این سازمان با استقرار 9 کارشناس از حوزه های مختلف تخصصی در بخش های صنعتی، معدنی، تجاری و آموزشی، در صدد ارتقای کمی و کیفی خدمات به مردم و تسریع در امر خدمات رسانی در قالب میز خدمت است.

وی اضافه کرد: بر اساس دستورالعمل ابلاغی، آموزش‌های لازم برای کارشناسان به منظور ارائه خدمات  تخصصی مورد نیاز مردم و همچنین شناسایی و تعریف روش‌های ارائه خدمات مطلوب از طریق میز خدمت در دستور کار قرار گرفته است.

 دلق پوش همچنین گفت: فرهنگ سازی برای مردم به منظور ترویج دریافت خدمات مورد نیاز از طریق میز خدمت نیز باید از طریق کلیه رسانه های پرنفوذ، مورد اطلاع رسانی  و توجه قرار گیرد.

متولی بخش صنعت، معدن و تجارت استان، هدف از تشکیل میز خدمت را نهادینه سازی دولت الکترونیک، کاهش فرایندها، تکریم ارباب رجوع و ارائه مطلوب خدماتِ دستگاه ها دانست و عنوان کرد: ممانعت از هدررفت وقت و انرژی و منابع مالی و انسانی می تواند از جمله دستاوردهای مطلوب میز خدمت و تحول ویژه ای در انجام امور باشد.