نهمین نمایشگاه دوسالانه صنعت برق در اصفهان از ۶ تیرماه در نمایشگاه بین المللی واقع در پل شهرستان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، نهمین نمایشگاه دوسالانه صنعت برق اصفهان از 6 تیرماه آغاز می‌شود و متخصصان این صنعت از سراسر کشور را گرد هم جمع می‌کند.

نهمین نمایشگاه دوسالانه صنعت برق که تا نهم تیرماه ادامه دارد به مدت چهار روز میزبان فعالان و علاقه‌مندان صنعت برق بوده و دستاوردهای آن‌ها را در 9 هزار مترمربع فضای کل و 4170 مترمربع فضای نمایشگاهی به نمایش می‌گذارد.

استان‌های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، چهارمحال و بختیاری، قزوین، البرز، مرکزی، گلستان و آذربایجان شرقی 9 استانی هستند که 138 غرفه را در نهمین نمایشگاه دوسالانه صنعت برق برپا می‌کنند.

شرکت کنندگان ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌های مختلف را در حوزه‌های لوستر، چراغ و لوازم روشنایی، انواع سیم، کابل و سایر تجهیزات برق و الکترونیک، انواع سوئیچ و تجهیزات مخابراتی و الکترونیکی، تابلو و تجهیزات برق صنعتی و تجهیزات و ماشین‌آلات صنعتی به نمایش می‌گذارند.

این نمایشگاه از حمایت شرکت‌ برق منطقه‌ای استان اصفهان، مدیریت تولید برق، شرکت‌های توزیع برق استان و شهرستان و اتاق بازرگانی اصفهان برخوردار است و پای برندهای مطرحی مانند پارس شهاب، خزرشید، دلند الکتریک، مهسان، نمانور، سیم و کابل البرز را به این شهر تاریخی باز کرده است.

برندهای مطرح اصفهانی مانند شیوا امواج، تولیدی اصفهان آلومین، تولیدی رعد، کوشش برق، پرشین نور و نکا دیزل نیز خود را با نهایت آمادگی به نمایشگاه رسانده‌اند و محصولات و خدمات خود را در معرض بازدید عمومی قرار خواهند داد.

نهمین نمایشگاه دوسالانه صنعت برق در اصفهان طی روزهای ششم تا نهم تیرماه امسال و از ساعات 16 تا 22 در نمایشگاه بین المللی  پل شهرستان برای بازدید عموم مردم برپا خواهد بود.