دومین راند مسابقه اتومبیلرانی اسلالوم قهرمانی کشور با حضور 80 راننده از 18 استان به میزبانی استادیوم نقش جهان اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، دومین راند مسابقه اتومبیلرانی اسلالوم قهرمانی کشو در پنج کلاس منفی1500 سی سی بانوان ، مثبت 1500 سی سی بانوان،  منفی 1500 سی سی آقایان ، مثبت 1500 آقایان و کلاس آزاد انجام شد.

در کلاس به اضافه هزار و 500 سی سی آقایان میثم زمانی از یزد، علیرضا سلمانی از تهران و سعید روانشاد از فارس عناوین اول ، دوم سوم را به خود اختصاص دادند.

در کلاس به اضافه هزار و 500 سی سی بانوان یلدا مرادی از گیلان، سیما یزدان پناه و فاطمه احمدی هر دو از کرمان مقام اول تا سوم را بدست آوردند.

اصفهان- مسابقات قهرمانی اسلالوم

درکلاس کمتر از هزار و500 سی سی آقایان امیرغلامیان فرد از قزوین، مجتبی پورحسنی از یزد و محمدرضا صفدریان از کرمان بر سکوهای اول ، دوم و سوم ایستادند.

در کلاس کمتر از هزار و 500 سی سی بانوان لیلا پیکانپور از اصفهان، میترا فلاحی از یزد و فرشته حسینیان از گیلان در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.

در دومین راند مسابقه اتومبیلرانی اسلالوم قهرمانی کشوردر اصفهان در بخش آزاد هم حسن منتظری،بهرام کمالی و امید نومیدی عناوین اول تا سوم را بدست آوردند.