فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک نفر که مبلغ 80 میلیارد ریال از شهروندان اصفهانی کلاهبرداری کرده و متواری شده بود، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی با اشاره به دستگیری کلاهبردار میلیاردی در اصفهان گفت: در پی وقوع شکایاتی مبنی بر اینکه فردی با پوشش بنگاه معاملاتی خودرو از 13 شهروند کلاهبرداری و متواری شده است، بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی اصفهان قرار گرفت.

وی با اشاره به صدور دستور مقام قضائی مبنی بر دستگیری این کلاهبردار افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی پس از انجام یک سری کارهای تخصصی و اقدامات خاص موفق شدند مخفیگاه این کلاهبردار حرفه‌ای را شناسایی کنند.

سردار معصوم بیگی بیان داشت: یک گروه مجرب از مأموران اداره عملیات ویژه پلیس امنیت عمومی پس از هماهنگی قضائی به محل اعزام و او را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد: فرد دستگیرشده در بازجویی‌های پلیس به کلاهبرداری و برداشت مبلغ 80 میلیارد ریال از 13 نفر تحت پوشش خریدار خودرو اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان از تحویل متهم به مراجع قضائی خبر داد و توصیه کرد: شهروندانی که قصد خرید خودرو دارند به بنگاه‌های معاملاتی مجاز مراجعه و از پرداخت کامل مبلغ خودرو قبل از تعویض پلاک و انتقال سند خودداری کنند.