باشگاه سپیدرود در واکنش به خبر خلع‌ جواد تن‌زاده از مالکیت این باشگاه اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، به نقل از باشگاه سپیدرود رشت، میر شهاب مومنی نایب رئیس هیئت فوتبال استان گیلان در صحبت‌هایی اعلام کرد که مالکیت باشگاه سپیدرود از جواد تن‌زاده گرفته شده است و از این پس او به عنوان مالک جدید سپیدرود فعالیت خواهد کرد.

این خبر و صحبت‌های مومنی با واکنش باشگاه سپیدرود رشت مواجه شد و کانال رسمی این باشگاه اطلاعیه‌ای را به شرح زیر صادر کرد:

 متاسفانه این روزها عده‌ای سودجو، فرصت‌طلب که اساساً از هر آب گل آلوده شده‌ای در پی مقاصد شوم شخصی خویش هستند از کوچکترین فرصت برای ضربه زدن بر پیکر تیم ریشه‌دار سپیدرود بهره می‌گیرند و با جو رسانه‌ای مسموم و افکار پلید در پی تخریب این تیم ریشه‌دار و مردمی شهر رشت و استان گیلان هستند.

از طرفی هواداران خوب تیم که از مسائل پشت پرده این گروه معلوم‌الحال بی اطلاع هستند بدون مطالعه روی این موج رسانه‌ای سوار شده و ناخواسته چوب لای چرخ روند حرکتی سپیدرود برای آغاز حضور قدرتمندانه در لیگ برتر می‌گذارند.

به یقین مالکیت و مدیریت باشگاه سپیدرود به جهت تنویر افکار عمومی رسما اعلام می‌کند که کلیه اخباری که از منابع غیر رسمی به غیر از سایت باشگاه سپیدرود درج می‌گردد هیچ گونه ارزش خبری نداشته و پس از این تنها اخباری که از سایت رسمی باشگاه سپیدرود منتشر می گردد دارای اعتبارمی باشد.

ضمناً قابل ذکر است ابلاغ دریافتی مبنی بر این می‌باشد که اداره کل ورزش و جوانان تنها می تواند به عنوان حَکم به حل و فصل موضوع اختلافی بپردازد که این موضوع از قبل مشخص بوده است. بنابراین تمرینات تیم سپیدرود به صورت رسمی از شنبه آغاز خواهد شد.