آیت الله میرعمادی با حضور در منزل آیت الله عباسعلی صادقی، از ایشان عیادت کردند.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، شامگاه دیروز، آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد در راس هیاتی، با حضور در منزل آیت الله شیخ عباسعلی صادقی، از ایشان عیادت کردند.

بر اساس این گزارش، 22 اسفند 96 بود که آیت الله صادقی به دلیل کاهش سطح هوشیاری در یکی از بیمارستان‌های خرم‌آباد بستری شد اما با وخامت حال ایشان و نظر کادر درمانی مقرر شد تا این عالم وارسته به بیمارستان مهراد تهران منتقل شود.

جزئیات را در اینجا بخوانید

پس از انتقال به این مرکز درمانی پایتخت، وضعیت بالینی آیت الله صادقی رو به بهبودی نهاد تا اینکه شامگاه دیروز و پس از کسب خبر سلامتی این یار دیرین امام(ره)، آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد بر آن شدند تا ضمن حضور در منزل این روحانی مبارز، از نزدیک در جریان دوره درمان ایشان قرار گیرند.

این در حالی است که امام جمعه خرم‌آباد، از آغازین روزهای بستری شدن آیت الله صادقی در بیمارستان، از نزدیک پیگیر وضعیت درمانی ایشان بودند.

بیشتر بخوانید

گفتنی است در دیدار شامگاه دیروز، آیت الله سید احمد میرعمادی و هیات همراه، ضمن ابراز خرسندی از بهبود شرایط بالینی این عالم ربانی، از خداوند متعال، طول عمر با عزت برای ایشان مسئلت کردند.

عباسعلی صادقی

آیت الله عباسعلی صادقی متولد 1304 در اصفهان، از شاگردان حضرت امام خمینی(ره) و از مبارزین دوران انقلاب است که پس از عزیمت به لرستان، مسوولیت‌هایی همچون تشکیل کمیته انقلاب در لرستان، حاکم شرع خرم‌آباد، امام جمعه موقت خرم‌آباد و ریاست حوزه علمیه کمالیه خرم‌آباد را برعهده داشته‌اند.