فرمانده انتظامی خوزستان گفت: سه برادر که خواهر جوان خود را با دستمال خفه کردند در کمتر از هفت ساعت در شهرستان اندیمشک دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، سردار حیدر عباس زاده بیان کرد: در پی اعلام خبری مبنی بر کشف جسد دختر جوانی در رودخانه پل زال در یکی از مناطق شهرستان اندیمشک، بلافاصله دستورات ویژه جهت تحقیق، بررسی و کشف موضوع به ماموران شعبه قتل پلیس آگاهی شهرستان به صورت ویژه ابلاغ شد.

وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان اندیمشک با انجام اقدامات تخصصی و بررسی آثار به جای مانده در کمتر از 7 ساعت به حقیقت موضوع پی بردند که در بررسی‌های اولیه مشخص شد مقتوله زن جوانی بوده که آثار خفگی روی بدن وی مشهود است.

سردار عباس‌زاده بیان کرد: کارآگاهان پلیس با اقدامات علمی پی به هویت مقتوله برده و در ادامه تحقیقات، عاملان قتل نیز که سه تن از برادران مقتوله بودند شناسایی و با هماهنگی قضائی در عملیاتی منسجم و هدفمند دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان در ادامه تشریح کرد: متهمان پس از رویارویی با شواهد و قرائن به بزه انتسابی و خفه کردن خواهرشان به وسیله روسری اعتراف و انگیزه خود را اختلافات قبلی عنوان کردند.

سردار عباس‌زاده در پایان عنوان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی راهی مرجع قضائی شدند.