استاندار فارس در بازدید سرزده از اداره کل استاندار فارس تأکید کرد: دستگاه های اجرایی استان باید در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی ارباب رجوع باشند چرا که بازدیدهای سرزده از ادارات استان تداوم خواهد داشت و با مدیران ناکارآمد برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس اسماعیل تبادار امروز (یکشنبه) به طور سرزده از اداره کل استاندارد فارس بازدید و در جریان روند پاسخگویی این اداره کل به مردم قرار گرفت و در پایان این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: دستگاه های اجرایی استان باید در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی ارباب رجوع باشند چرا که بازدیدهای سرزده از ادارات استان تداوم خواهد داشت و با مدیران ناکارآمد برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.

وی افزود: مردم ولی نعمتان ما هستند و باید هرچه در توان داریم برای رفع نگرانی ها و مشکلات آنان به کار گیریم.

نماینده عالی دولت در فارس در جریان این بازدید به گفت گو با مراجعه کنندگان پرداخت و روند صدور مجوز و فرآیند پاسخگویی به مردم را بررسی کرد.

استاندار فارس همچنین با حضور در بخش های مختلف از جمله  میز خدمت، آزمایشگاه، واحد استعلامات و صدور پروانه استاندارد؛ بر ضرورت تجدیدنظر در روش ها و برنامه ریزی دقیق برای پاسخگویی به موقع به مردم تأکید کرد.

تبادار تصریح کرد: براساس گزارش های دریافتی از وضعیت پاسخگویی دستگاه های اجرایی به مردم، بازدیدهای سرزده را در دستور کار خود قرار دادم تا از نزدیک در جریان روند پاسخگویی به ارباب رجوع قرار گیرم.

وی یادآور شد: در اولین برنامه در اداره کل استاندارد فارس حضور یافتم و از نزدیک دغدغه ها و نگرانی های مردم براساس گزارش های دریافتی را پیگیری نمودم.

نماینده عالی دولت در فارس ادامه داد: زمان بر بودن فرآیندهای اداری و عدم پاسخگویی به موقع از جمله گلایه ها و شکایت های مردم از برخی دستگاه های اجرایی استان است.