فرمانده انتظامی خوزستانی از دستگیری قاتلان پسر بچه سربندری که جسد سوخته آن در خرمشهر کشف شده از قاتلان آن اعتراف گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، سردار حیدر عباس زاده اظهار کرد: قاتلان پسربچه سربندر از توابع شهرستان ماهشهر که جسد سوخته اش در خرمشهر کشف شد، پس از پنج روز شناسایی و دستگیر شدند.

وی گفت:  از زمان کشف جسد سوخته یک پسربچه در خرمشهر، دستورات ویژه برای شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان به فرماندهان انتظامی شهرستان های خرمشهر و ماهشهر ابلاغ شد.

سردار  عباس زاد گفت: پلیس آگاهی شهرستان خرمشهر با بکارگیری توان علمی و روش های نوین کشف جرم با همکاری پلیس آگاهی ماهشهر پس از تلاش مستمر موفق به شناسایی قاتلان در سربندر شهرستان ماهشهر شدند.

فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد: پس از هماهنگی با مرجع قضایی در عملیاتی قاتلان که هر 2 مونث هستند در شهر سربندر دستگیر شدند.

وی گفت: متهمان در تحقیقات پلیس به قتل ارتکابی اعتراف کرده و پرده از راز این جنایت برداشتند.

سردار عباس زاده در تشریح جزییات این جنایت بیان کرد: دختر همسایه مقتول با یک دستگاه خودروی 405 در حال خروج از پارکینگ با مقتول که پسربچه هفت ساله ای بود تصادف می کند و پس از تصادف همراه با یک خانم دیگر، مقتول را در صندوق عقب خودرو گذاشته و به خرمشهر انتقال می دهند.

وی اضافه کرد: قاتلان برای گمراه کردن پلیس، اقدام به آتش زدن جسد با بنزین کرده که با اعترافات متهمان هر دو متهم همراه با پرونده متشکله برای رسیدگی تحویل مرجع قضایی شدند.