فرماندار ماسال در نشست بررسی مشکلات عمران شهری ماسال گفت: عملیات آسفالت معابر شهر ماسال با برآورد ریالی30 میلیارد ریال در آینده ی نزدیک اجرایی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، محمد جواد عامر  در  نشست بررسی مشکلات عمران شهری ماسال که با حضور محمد شکری نماینده ی شهرستان های ماسال، تالش و رضوانشهر و اعضای شورای شهر ماسال برگزار شد با اشاره به پی گیری های نماینده محترم جهت دریافت سهمیه قیر رایگان و تعهد فرمانداری به اختصاص ده میلیارد ریال اعتبار توسط کمیته برنامه ریزی  گفت: با در نظر گرفتن این اعتبارات در کنار اعتبارات داخلی شهرداری ماسال، عملیات آسفالت معابر شهر ماسال با برآورد ریالی30 میلیارد ریال در آینده ی نزدیک اجرایی خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه باید از همه ی ظرفیت ها جهت آسفالت معابر شهرستان بهره گرفته شود، افزود: عملیات آسفالت بر اساس اولویت هایی که توسط شهرداری و اعضای شورای شهر مشخص خواهد شد انجام می شود، البته در برخی از نقاط مشکلات زیرساختی از قبیل آب و برق وجود دارد که باید این مشکلات حتما قبل از عملیات آسفالت رفع شود.

فرماندار ماسال با بیان اینکه شهرداری ها باید به طور مداوم و به دقت بر روند اجرای پروژه های آسفالت و کیفیت آن نظارت داشته باشد، خاطرنشان کرد: در قرارداد با پیمانکاران باید زمان و برنامه ی دقیق آسفالت به طور شفاف و روشن قید شود.

لزوم بازسازی و روکش آسفالت برخی از راه های اصلی شهرستان

عامر همچنین با اشاره به لزوم بازسازی و روکش آسفالت برخی از راه های اصلی شهرستان، گفت: با همکاری پیمانکاران، عملیات روکش آسفالت کمربندی شهر ماسال به نیروگاه نیز در همین راستا اجرایی خواهد شد.

نشست عمرانی ماسال

نماینده ی شهرستان های ماسال، تالش و رضوانشهر  در مجلس نیز در این جلسه با بیان اینکه 500 تن قیر رایگان که جزء مطالبات پیمانکاران بابت اجرای پروژه های قبلی بود، دریافت شده است، تصریح کرد: باید همه با هم متحد شویم تا بتوانیم مشکلات شهر را حل نماییم  و به دور از هر گونه ملاحظات سیاسی از همه ی ظرفیت ها در این مسیر استفاده نماییم.

محمود شکری با تقدیر از پی گیری های فرماندار ماسال جهت حل مشکلات عمران شهری شهرستان، تاکید کرد: در این مسیر نیازمند تدوین یک برنامه زمانبندی می باشیم.

در ادامه این نشست هر یک از اعضای شورای شهر ماسال نیز به بیان نظرات و دیدگاه های خود در جهت رفع مشکلات عمران شهری ماسال پرداختند.