رئیس پلیس‌راه کرمانشاه گفت: از 24 خردادماه سال جاری در طرح سراسری تابستانی، 80 تیم پلیس‌راه در محورهای مواصلاتی کرمانشاه حضور فعال خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرهنگ محمد حیدری در خصوص طرح تابستانی پلیس‌راه درراه‌های کرمانشاه، ابراز داشت: 80 گشت محسوس و نامحسوس محورهای کرمانشاه را در طرح تابستانی پلیس‌راه تحت کنترل دارند و علاوه بر نظارت شبانه‌روزی، نواقص جاده‌ای راه‌ها نیز برطرف شده است.

وی با اشاره به شلوغی محورهای استان در ایام سفرهای تابستانی، از رانندگان خواست در این زمان بیش‌ازپیش رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی را داشته باشند.

توقف 72 ساعته خودرو در انتظار رانندگان مخاطره‌آمیز

توقف 72 ساعته خودرو در انتظار رانندگان مخاطره‌آمیز

سرهنگ حیدری افزود: در صورت مشاهده هرگونه حرکت مخاطره‌آمیز در جاده‌ها، علاوه بر اعمال قانون، خودروی متخلف نیز به مدت 72 ساعت توقیف می‌شود.

رئیس پلیس‌راه کرمانشاه اطمینان از ایمنی و سالم بودن خودرو پیش از سفر تأکید کرد و خاطرنشان ساخت: مسیر هم جزی از سفر است و افراد بهتر است با برنامه زمان‌بندی مناسب از هرگونه عجله و شتاب برای رسیدن خودداری کرده و از مسیر سفر نیز لذت ببرند.

وی افزود: رانندگان در طرح تابستان امسال تیم پلیس‌راه، با توجه به پرشمار بودن سرنشینان خودروها از هرگونه حرکت مخاطره‌آمیز به‌طور جد خودداری کرده و جان خود و دیگران را به خطر نیندازند.