مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان ازکمک 4 میلیارد تومانی اصفهانی‌ها به نیازمندان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حمیدرضا  شیران گفت: مردم نیکوکار اصفهان در ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از چهار میلیارد تومان به‌ صورت نقد و کالا به نیازمندان  کمک کردند.

وی با بیان این‌که ماه مبارک رمضان ماه دستگیری و کمک به نیازمندان است، افزود: مردم نیکوکار اصفهان در این ماه تاکنون بیش از چهار میلیارد تومان به‌ صورت نقد و کالا به نیازمندان  کمک کردند.

وی اطعام، سبد غذایی، برگزاری ضیافت افطاری، جذب حامی در طرح‌های مختلف، جمع‌آوری وجوهات شرعی، سرکشی و رسیدگی حضوری به خانوارهای تحت حمایت و آزادی زندانیان را از مهم‌ترین فعالیت‌های این نهاد در ماه مبارک رمضان دانست و افزود: در ماه مبارک رمضان امسال 25 هزار سبد غذایی با کمک‌های خیران و نیکوکاران اصفهانی تهیه و در بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان با بیان این‌که 51 هزار نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در این ماه با دعوت به ضیافت‌های افطاری خیران اصفهانی و همچنین دریافت غذای گرم، اطعام شدند، گفت: بیش از دو میلیارد و 100 میلیون تومان برای توزیع سبد غذایی و اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان از محل کمک‌های مردمی هزینه شد.

کمیته امداد

وی از جذب 5 هزار حامی در ماه مبارک امسال خبر داد و عنوان کرد: این حامیان نیکوکار در طرح‌های حمایتی این نهاد به‌ ویژه اکرام ایتام و فرزندان محسنین، با قبول حمایت مادی و معنوی از جامعه هدف اقدام به همکاری با این نهاد کردند.

شیران با بیان این‌که طرح‌های حمایتی دامنه گسترده‌ای از نیازهای مددجویان تحت حمایت را شامل می‌شوند، ابراز کرد: کمیته امداد در این طرح‌ها نقش واسطه کمک‌ها را بر عهده دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان با اشاره به روش‌های ثبت‌نام در طرح‌های حمایتی کمیته امداد گفت: خیران و نیکوکاران گران‌قدر می‌توانند به‌ سادگی و با مراجعه به بخش نیکوکاری در تارنمای Isfahan.emdad.ir ضمن آشنایی بیشتر و دقیق‌تر با این طرح‌ها اقدام به پذیرش حمایت ایتام و نیازمندان همشهری خود کنند.