شهرداری خرمشهر آمادگی ورود به مناطق محروم و کم برخوردار را دارد اما فعلا مشکلات زیرساختی مانع از اقدامات عمرانی نظیر پیاده رو سازی و آسفالت معابر در این گونه محلات است.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، داود دارابی در جلسه ای که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر خرمشهر برگزار شد، گفت: شهرداری خرمشهر آمادگی ورود به مناطق محروم و کم برخوردار را دارد اما فعلا مشکلات زیرساختی از جمله شبکه آب، برق ، مخابرات و گاز مانع از اقدامات عمرانی نظیر پیاده رو سازی و آسفالت معابر در این گونه محلات است؛ اگرچه ادارات مربوطه در حال ارائه خدمات هستند و شهرداری پس از حل مشکلات زیرساختی در نهایت اقدامات لازم را جهت برون رفت از وضعیت فعلی انجام خواهد داد.

او ادامه داد: پیرامون وضعیت بازار صفا و سیف جلسه ای داشتیم، شبکه برق آن با مشکل جدی مواجه است و مقرر شد ابتدا اعتباری جهت زیرزمینی نمودن شبکه برق بازار اختصاص داده شود و متعاقبا جهت ساماندهی بازارها اقدام شود.

شهردار خرمشهر عنوان کرد:  شصت میلیارد تومان اعتبار پروژه کلان پیمانکاران تجهیز کارگاه شده داریم که از جمله کوی طالقانی و نود هکتاری که عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد. همچنین چهل میلیارد تومان پروژه نزد مشاور سازمان منطقه آزاد اروند جهت بررسی مناطقی همچون عباره است.

دارابی با اشاره به اقدامات عمرانی شهرداری خرمشهر ، عنوان کرد:  احداث پل سوم خرمشهر و احداث پل منیخ تشریفات مناقصه آن اجرایی شده و این حجم از اقدامات عمرانی در بازه زمانی کوتاه بی سابقه است.