در پی هتک حرمت فاطمه رشیدی «نماینده وزن منهای 48 کیلوگرم تیم ملی جودوی بانوان» که در دفتر رئیس فدراسیون جودو اتفاق افتاد، افکار عمومی لرستان خواستار برخورد با عامل این اقدام غیردینی و غیر اخلاقی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، ماجرا از آنجا آغاز شد که ورزشکار لرستانی فاطمه رشیدی نماینده منهای 48 کیلوگرم تیم ملی جودو صبح امروز (شنبه) به منظور دیدار با رئیس این فدراسیون راهی دفتر وی می‌شود، پس از چند ساعت انتظار، نه تنها موفق به دیدار با درخشان نمی‌شود بلکه، امیرحسین سیاحی دبیر فدراسیون جودو با رفتاری غیراسلامی با این بانوی ورزشکار برخورد فیزیکی می‌کند و از کارکنان حراست فدراسیون می‌خواهد تا این نماینده لرستانی تیم ملی جودو را از فدراسیون بیرون کنند.

این در حالی است که برخورد ناشایست با بانوی لرستانی تیم ملی جودو جمهوری اسلامی ایران، با واکنش‌های فراوانی در فضای حقیقی و مجازی مواجه شده تا جایی که افکار عمومی خواستار برخورد با عامل این رفتار غیر اخلاقی و غیر اسلامی شده‌اند.

وزیر ورزش و جوانان، تهدیدات را خنثی کند

از سوی دیگر، به گفته فاطمه رشیدی، دبیر فدراسیون جودو در تهدیدی آشکار اعلام کرده که چنانچه موضوع درگیری صبح امروز فدراسیون رسانه‌ای شود، از فعالیت ورزشی این بانوی ورزشکار لرستانی جلوگیری خواهد کرد.

نمایندگان مردم لرستان در مجلس، به خواست افکار عمومی عمل کنند

حال بر مجمع نمایندگان لرستان واجب است تا ماجرای هتک حرمت به بانوی ورزشکار لرستانی را در دستور کار قرار داده و ترتیبی اتخاذ کنند تا پیرو خواست افکار عمومی لرستان، ضمن اخذ توضیح از وزیر ورزش و جوانان، با عامل این رفتار غیر دینی و غیر اخلاقی برخورد شود.