کسانی که ادعای حقوق بشر و آزادی خواهی آن ها گوش فلک را کر کرده است، هیچ توجهی به حقوق انسان ها ندارند کسانی که ادعای حقوق بشر و آزادی خواهی آن ها گوش فلک را کر کرده است، هیچ توجهی به حقوق انسان ها ندارند.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، اسماعیل تبادار در گفت و گو با خبرنگاران ضمن دعوت از مردم شریف استان فارس برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس تأکید کرد: به رغم مخالفت سازمان ملل و همه هواداران حقوق بشر با انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف؛ کسانی که ادعای حقوق بشر و آزادی خواهی آنان گوش فلک را کر کرده است، هیچ توجهی به حقوق انسان ها نشان نداده و سفارت خود را به قدس شریف منتقل کردند.

وی ادامه داد: این مسأله ایجاب می کند راهپیمایی روز جهانی قدس امسال، پرشور تر از گذشته برگزار و مردم عزیز فارس همصدا با تمامی عدالت طلبان و آزادگان جهان، پاسخی محکم به این تعدی و ظلم آشکار آمریکا دهند.

استاندار فارس با یادآوری جنایات اخیر رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین گفت: انتظار می رود ایرانیان و به ویژه مردم گرانقدر استان فارس با حضوری کوبنده تر و گسترده تر از همیشه، پیام مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان برسانند.

نماینده عالی دولت در استان فارس خاطرنشان ساخت: پیام امام خمینی(ره) برای تعیین جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، در راستای آموزه های دینی مبنی بر یاری مظلوم و دشمنی با ظالم بوده است.

تبادار از تمامی مردم شریف و شجاع ایران به ویژه مردم استان فارس که جزء پیش قراولان این حرکت اسلامی انسانی محسوب می شود؛ دعوت کرد تا در کنار دیگر مردم آزاده دنیا بر علیه ظلم و جور رژیم غاصب صهیونیستی و به طرفداری از ملت مظلوم فلسطین در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند.