وزیر کشور با صدور حکمی رضا مدرس را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، وزیر کشور با صدور حکمی رضا مدرس را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان منصوب کرد.

در متن حکم دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به رضا مدرس آمده است:

به‌موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم استان هرمزگان و تائید معاون محترم عمران و توسعه و امور شهری و روستایی، جنابعالی را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان منصوب می‌نمایم.

ایجاد هماهنگی در زمینه‌های فنی و عمرانی، نظارت بر تهیه و تصویب طرح‌های توسعه و عمران شهری و روستایی، تشخیص نیازمندی‌های عمرانی و تعیین اولویت‌ها، نظارت بر اجرای طرح‌های عمرانی دستگاه‌های استانی و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراری تعامل لازم با مدیران محترم دستگاه‌ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا در جهت پیشبرد پروژه‌های عمرانی و رشد و توسعه متوازن مناطق، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت‌وسازها، توجه به الگوی شهرسازی و معماری اسلامی ایرانی و ارائه منظم گزارش عملکرد و پیشرفت برنامه‌ها به معاونت مزبور از اهم وظایفی است که انتظار دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرادست و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید با بهره‌گیری از استعدادها و تجارب نیروهای لایق و متخصص بدان اهتمام نمایید.

توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

به گزارش موج رضا مدرس از مردادماه سال 96 تاکنون به‌عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان مشغول به فعالیت بود و سوابقی همچون مدیرکل نوسازی مدارس هرمزگان و مشاور امور سرمایه‌گذاری و بین‌الملل استاندار هرمزگان را در کارنامه دارد.