فاطمه شیرزاد عضو شورای شهر رشت نسبت به توهین یکی از مدیران شهرداری رشت نسبت به شهر رشت و کارکنان شهرداری و بازتاب آن در فضای مجازی واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، به دنبال توهین یکی از مدیران شهرداری رشت نسبت به شهر رشت و کارکنان شهرداری و بازتاب آن در فضای مجازی فاطمه شیرزاد عضو شورای اسلامی شهر رشت در این باره اظهار کرد: اخیرا مطالبی پیرامون توهین یکی از مدیران شهرداری نسبت به شهر رشت و کارکنان شهرداری در فضای مجازی مطرح شده که موجب اعتراض و گلایه بنده و بسیاری از شهروندان فهیم و کارکنان خدوم شهرداری رشت شده است.

وی شهر رشت را مهد فرهنگ و تمدن دانست و بیان کرد: مردم شریف و ولایتمدار رشت همواره بزرگی، عزت و غیرت خود را در تمامی ادوار به اثبات رسانیده و به هیچ فردی اجازه نمی دهیم که به فرهنگ غنی و تاریخ پرافتخار شهر، ارزشها و باورهایمان توهین کند و چنانچه این مطلب واقعیت داشته باشد یقینا با فردی که مرتکب این اشتباه شده برخورد می شود.

افراد کوته فکر میهمان دوستی و گشاده رویی مردم رشت را به حساب حماقت آنان نگذارند

شیرزاد با بیان اینکه افراد کوته فکر میهمان دوستی و گشاده رویی مردم رشت را به حساب حماقت آنان نگذارند گفت: در تاریخ پر فراز و نشیب رشت همواره بر بزرگ منشی و غیرت مردمان شهر باران های نقره ای تاکید شده و مدیر حرمت شکن باید شرمگین سخنان گزاف و بیهوده خودش باشد.

توهین یک مدیر غیر بومی به هیچ عنوان قابل پذیرش و توجیه نیست

عضو شورای اسلامی رشت با تاکید بر اینکه این شهر جوانان تحصیل کرده، مدیر و کاردان فراوانی دارد افزود: جوانان لایق و تحصیل کرده رشت در پست های مدیریتی همواره نقطه عطف و اتکا بوده اند و توهین یک مدیر غیر بومی به هیچ عنوان قابل پذیرش و توجیه نیست و شهردار رشت نیز باید نسبت به این مطالب پاسخگو باشد.

شیرزاد در خاتمه بار دیگر خواستار عذرخواهی رسمی مدیر خاطی شهرداری رشت شد و تاکید کرد: درباره ادامه فعالیت این فرد باید تجدید نظر شده و اجازه نمی دهیم عزت و شرافت مردم شریف رشت و کارکنان خدوم شهرداری توسط افرادی دون پایه خدشه دار شود.