مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از آماده باش نیروهای آتش نشانی در شب‌های قدر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان،‌ بهزاد بزرگزاد با اشاره به آماده باش نیروهای آتش نشانی گفت: تدابیر لازم برای تامین ایمنی شهر و شهروندان در ایام لیالی قدر اندیشیده شده و اکیپ های امداد و نجات در تکایا و مساجد بزرگ شهر مستقر خواهند شد.

وی افزود: نیروهای امداد و نجات در تکایا و مساجد بزرگ شهر از جمله مصلی و مهدیه در شب های قدر مستقر می‌شوند تا مباحث ایمنی را کنترل کنند، همچنین موتورسیکلت سواران آتش‌نشان نیز در سطح شهر و محلات تردد خواهند کرد و نکات ایمنی را گوشزد می کنند.

نیروی اتش نشانی

بزرگزاد بیان داشت: در صورت اعلام هیات مذهبی، ماموران آتش نشانی از تکایا، حسینیه ها و مساجد بازدید و کپسول های خاموش کننده به صورت امانت در اختیار هیات مذهبی قرار می دهند.

وی در خصوص برگزاری دوره های آموزشی در مساجد شهر گفت: در ایام ماه مبارک رمضان نیروهای واحد آموزش آتش نشانی در مساجد حاضر می شوند و نکات ایمنی را به شهروندان آموزش می دهند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: اگر شهروندان قصد برپایی تکیه برای برگزاری مراسم شب های قدر را دارند باید نکات ایمنی را رعایت کنند که در این راستا می‌توانند به سازمان آتش نشانی واحد آموزش مراجعه و اطلاعات لازم را دریافت کنند.