معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: سند راهبردی توسعه شهرستان بشاگرد بر اساس مبانی علمی و دانش روز و با در نظر گرفتن ظرفیت‌های این شهرستان تدوین و ابلاغ شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، ایرج حیدری در نشست بررسی تدوین سند توسعه شهرستان بشاگرد با اشاره به اهمیت این سند در توسعه این شهرستان، عنوان کرد: سند توسعه شهرستان بشاگرد باید به‌صورت عملیاتی و با استفاده از دانش روز تدوین شود.

وی تصریح کرد: سند توسعه شهرستان بشاگرد باید مبتنی بر چشم‌انداز، اهداف، راهبردها، سیاست‌ها و برنامه‌های اجرایی و بر اساس اسناد بالادستی تدوین گردد و ارزیابی علمی از ظرفیت‌ها، پتانسیل‌ها، مشکلات  و تنگناهای این شهرستان صورت پذیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان اظهار داشت: تمامی مدیران دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط استان در تدوین سند توسعه شهرستان بشاگرد به‌صورت کامل با سازمان برنامه‌وبودجه استان در تدوین سند همکاری کنند و کارشناسان زبده خود را در تدوین این سند بکار بگیرند.

حیدری خاطرنشان کرد: سازمان برنامه‌وبودجه، جهاد دانشگاهی، معاونین پژوهشی دانشگاه‌ها، دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری به همراه مدیران دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط و فرماندار شهرستان به‌صورت ویژه سند راهبردی را تا رسیدن به نتیجه موردنظر پیگیری کنند.