معاون فرماندار رضوانشهر خواستار برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم راهپیمایی روز قدس در این شهرستان شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، ابراهیم چراغی امروز در جلسه ستاد گرامیداشت روز جهانی قدس شهرستان رضوانشهر، خواستار برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم راهپیمایی روز قدس شد و اظهار کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس توطئه‌های دشمنان اسلام را خنثی و معادلات سیاسی جهان را تحت تأثیر قرار میدهد.

وی افزود: همه باید بستر لازم را برای حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس که مصادف است با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف فراهم نمائیم.

چذاغی خاطر نشان کرد: روز قدس یک روز جهانی و یک پیام جهانی هم دارد که آن اتحاد وحدت و یکپارچگی کلیه مسلمانان جهان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین است.

معاون فرماندار رضوانشهر افزود: با توجه به حساسیتی که امروز در منطقه با آن مواجه هستیم و تهدیدها و تحریم‌های استکبار جهانی، امسال راهپیمایی روز جهانی قدس از اهمیت بالاتری برخوردار است که ملت شریف ایران اسلامی در دوران انقلاب و پس از آن در سرنگون کردن توطئه‌های استکبار و رژیم صهیونیستی در پشتیبانی از نظام و ارزش‌های انقلاب به تأسی از رهبر معظم انقلاب همیشه در صحنه بوده‌اند و خواهند بود.

وی در ادامه خواستار حضور مسئولین و اقشار مختلف مردم شهرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس شد.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالهی امام جمعه رضوانشهر نیز در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تصریح کرد:روز قدس نمادی از اتحاد و همبستگی مسلمانان در برابر ابرقدرت‌ها و مستکبرین جهان اسلام است.

به گزارش موج؛ راهپیمایی روز جهانی قدس از جلوی سپاه ناحیه رضوانشهر آغاز تا مزار شهداء غریب بنده (ع) ادامه خواهد یافت.