استاندار خراسان رضوی در پشت صحنه برنامه مشتی باش:تولید و اجرای برنامه هایی که مردم حضوری مستقیم در آن دارند و تسری امور خیر به جامعه خود عاملی در گسترش فرهنگ ارزشی و دینی ما بویژه سیره رضوی است .

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، استاندار خراسان رضوی با حضور بر سر صحنه برنامه مشتی باش  تولیدی از سیمای خراسان رضوی در جمع اهالی هنر اظهار کرد:امروز باید تولیدات فرهنگی فاخر با رویکرد جلب مشارکت های مردمی در امور مختلف و خیرخواهانه تقویت شود.

 وی با تاکید بر تقویت تولید برنامه هایی چون مجموعه "مشتی باش " اظهار کرد : مشهد پتانسیل بسیاری زیادی برای جلب مشارکت های مردمی در امور خیر را داراست و باید بیش از این بدان توجه شود.

 وی ادامه داد : تولید و اجرای برنامه هایی از این دست که مردم حضوری مستقیم در آن دارند و تسری امور خیر به جامعه  خود عاملی در گسترش فرهنگ ارزشی و دینی ما بویژه سیره رضوی است .

استاندار با بیان اینکه از تولید و انجام چنین اقداماتی حمایت می شود و دستگاه های فرهنگی هم پیگیری های لازم برای توسعه فعالیت هایی از این دست را انجام می دهند.
استاندار خراسان رضوی

پیش تولید مجموعه تلویزیونی قسمتی مشتی باش به شیوه برنامه دورهمی به کارگردانی سامان سالورو تهیه کنندگی امیرحسین کلیدری و مصطفی عادلخانی و اجرای علی اوجی در مشهد در حال انجام است و طی این برنامه میهمانی از چهره های شناخته شده سینما و تئاتر وغیره دعوت می شوند و در قالب این برنامه از ظرفیت ها و مشارکت افراد برای امور خیر و ترویج نیکوکاری بهره گرفته می شود.