به مناسبت ماه مبارک رمضان، سفره های افطاری فردا (پنجشنبه) در شب پانزدهم ماه رمضان در پیاده راه فرهنگی کلانشهر رشت پهن می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، علیرضا حسنی مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت با اعلام این خبر اظهار کرد: سفره های افطاری با همکاری جمعی از خیرین این کلانشهر، اوقاف و امور خیریه و شهرداری رشت پهن می شود.

وی ادامه داد: شهرداری کلانشهر رشت در گسترانیدن سفره های افطاری، برای فضاسازی پیاده راه و برگزاری برنامه فرهنگی همکاری و اقدام می کند و بعد از افطاری، محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان بین المللی و برجسته استانی و مولودی خوانی برگزار می شود.

حسنی بیان داشت: پیش بینی می شود که افزون بر 2 هزار نفر از این سفره های افطاری بهره مند شوند.

وی با یادآوری برگزاری برنامه جشن شب های رمضان با عنوان ضیافت الهی در ماه مهربانی در پیاده راه فرهنگی رشت از ششم تا دهم خردادماه جاری تصریح کرد: امشب نیز در برگزاری این برنامه، مراسم جشن خوش حسابی با اهدای جوایز به جمعی از خوش حسابان از سوی شهرداری رشت برگزار خواهدشد.

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در ماه مبارک رمضان امسال نسبت به برگزاری 63 برنامه اقدام کرده که برگزاری محفل انس با قرآن کریم در 9 مسجد محلات کلانشهر رشت، برنامه قرآنی در پیاده راه فرهنگی، توزیع افطاری ساده بین رانندگان خدمات رسان، مسابقه ورزشی جام قدس رمضان، جشن شب های رمضان و فراخوان مسابقه عکاسی از سفره های سحر و افطار با عنوان باران رحمت از جمله این برنامه هاست.