فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر ازکشف دو محموله مواد غذایی قاچاق زیر بار کاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ رجبعلی مختاری با اشاره به کشف دو محموله موادغذایی قاچاق گفت:مأموران انتظامی شهرستان شاهین‌شهر در بازرسی از 2 دستگاه کامیون در محور شاهین شهر-تهران 2 محموله مواد غذایی و نوشیدنی خارجی را که زیر محموله قانونی کاه جا ساز شده بود، کشف کردند.

وی افزود: مأموران فرماندهی انتظامی بخش میمه شهرستان شاهین‌شهر حین کنترل محورهای مواصلاتی ، 2 دستگاه کامیون را برای بررسی مدارک و محموله متوقف کردند.

سرهنگ مختاری اظهار داشت: در بازرسی دقیق از این خودروها 2 محموله مواد غذایی و نوشیدنی شامل 200 کارتن کمپوت آناناس، نوشابه‌های خارجی انرژی‌زا، چای خارجی، کافی میکس و قهوه کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه خودروها از جنوب کشور بارگیری و به مقصد تهران درحرکت بودند بیان داشت: ارزش محموله‌های کشف‌ شده توسط کارشناسان 2 میلیارد ریال اعلام‌ شده است.

سرهنگ مختاری اضافه کرد: در این رابطه کامیون‌ها و محموله آن‌ها توقیف و 2 راننده نیز دستگیر و برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با قاچاقچیان کالا و برهم زنندگان نظم اقتصادی جامعه برخورد قاطع و قانونی می‌کند و اجازه جولان و سرکشی به آنان نخواهد داد.