رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: در اوایل انقلاب همواره مدیران در بین مردم بودند و به دغدغه‌های آنان گوش می‌دادند و با عزم و اراده مشکلات مردم برطرف می‌شد اما اکنون بسیاری از مدیران در اتاق‌های خود نشسته و تنها شاید در ماه یک‌بار هم پاسخگوی ارباب‌رجوع نباشند.

به گزارش خبرگزاری موج، احمد مرادی در سومین نشست شورای اداری استان هرمزگان در سالجاری، افزود: استاندار هرمزگان در همین مدت کوتاه با تعامل مناسب با تمامی مدیران اقدامات مناسبی انجام داده و امیدوارم برنامه‌های دولت در استان به‌خوبی اجرا شود.

مرادی ادامه داد: در حال حاضر موضوع اشتغال به‌عنوان مهم‌ترین موضوع در سطح کشور مطرح است که برنامه دولت رسیدن به سالی یک‌میلیون شغل است.

این نماینده مجلس اضافه کرد: در استان هرمزگان برای تحقق این برنامه تمامی ظرفیت‌ها فراهم است و نیاز به تدبیر و اقدام عملی دارد.

مرادی با اشاره به اینکه اگر با تمامی ظرفیت‌ها بازهم هرمزگان بیکاری دارد باید به خود شک کنیم و به دنبال دستگاه‌های اجرایی کم‌کار باشیم، عنوان کرد: در هر استان باید 30 هزار شغل واقعی در سال ایجاد شود که این موضوع با جلسه و بخشنامه اجرایی نیست بلکه نیاز به کار جهادی و عملی دارد.

وی اضافه کرد: در اوایل انقلاب همواره مدیران در بین مردم بودند و به دغدغه‌های آنان گوش می‌دادند و با عزم و اراده مشکلات مردم برطرف می‌شد اما اکنون بسیاری از مدیران در اتاق‌های خود نشسته و تنها شاید در ماه یک‌بار هم پاسخگوی ارباب‌رجوع نباشند.