رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل از برپایی ضیافت افطار ساده با اطعام روزانه یک هزار نفر در این امامزاده هلال بن علی(ع) آران و بیدگل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین ولی اله روان با اشاره به برپایی سفره افطای اظهار داشت: این مراسم از شب اول ماه مبارک رمضان با برگزاری سفره هزار نفری افطار در صحن امامزاده هلال بن علی (ع) امامزاده آغاز شده و تا آخر این ماه با برکت نیز ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه هر شب به تعداد نمازگزاران حرم افطاری ساده توسط بانیان خیر تهیه می‌شود، تاکید کرد: در شب‌های قدر و روز زیارتی امامزاده هلال بن علی(ع) در شب شهادت حضرت علی (ع) نیز حدود ۲۰ هزار غذای نذری بین زائران و مجاوران حرم توزیع می‌شود.

حجت الاسلام و المسلمین ولی اله روان تصریح کرد: این ضیافت با هدف ترویج فرهنگ افطاری و اطعام روزه‌داران در ماه مبارک رمضان و ماه نزول قرآن اجرا می‌شود‎.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل گفت: علاوه بر اطعام زائران و مجاوران آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی )ع)، بسته فرهنگی و تبرکی حضرت نیز در بین زائران توزیع می‌شود.

حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی(ع) در شهرستان آران و بیدگل، شمالی ترین نقطه استان اصفهان، ۱۰۰ کیلومتری قم و ۶ کیلومتری کاشان واقع شده است.