همزمان با سوم خرداد ماه، سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر؛ مدیر کل ورزش و جوانان فارس با حضور در منزل شهیدان فرصتیان با خانواده آن شهیدان بزرگوار دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، همزمان با سوم خرداد ماه، سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر؛ حیدر علی کامیاب کلانتری مدیر کل ورزش و جوانان فارس به همراه جمعی از معاونین این اداره کل، با حضور در منزل شهیدان سید علی محمد، سید محمد مهدی و سید محمد جواد فرصتیان با خانواده این شهیدان بزرگوار دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار مدیر کل ورزش و جوانان فارس با بیان اینکه به عنوان یک اولویت از خانواده های معزز شهدای ورزشکار سرکشی می‌کنیم و برای ادامه خدمت از این خانواده‌های صبور و با استقامت انرژی می‌گیریم اظهار داشت: مادران شهدا پر از صبر و استقامت هستند و مثل کوه پشت این نظام ایستاده اند و ما باید از این عزیزان دلجویی کرده و روحیه مضاعف بگیریم.

منزل شهیدان فرصتیان میزبان مدیر کل ورزش و جوانان فارس شد

وی افزود: ما کارگزاران نظام نباید فراموش کنیم که میز و صندلی مسئولیت مان و آسایش و امنیت شهر کشورمان را مدیون خون شهدا هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس تقدیم سه شهید به انقلاب اسلامی از یک خانواده را کاری بزرگ و غیر قابل توصیف دانست و افزود: تربیت چنین فرزندانی با بهترین روش ممکن و معیارهای ایثار و شهادت، شایسته تقدیر و تعظیم است.

کامیاب ایثارگری شهدا در جنگ تحمیلی را عاملی برای تثبیت انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: اگر ایثار، شهامت، شجاعت، صبر و استقامت مادران و پدران شهدا نبود خدا می‌دانست چه سرنوشتی انتظار نهال نوپای انقلاب را می کشید.

وی در پایان سخنانش با بیان اینکه مادران شهدا شیرزنان شیر پرور هستند تصریح کرد: این بزرگواران انتخاب شدند تا از خزانه رشادت و شهامت لاله‌هایی را تقدیم اسلام و انقلاب کنند.

در ادامه این دیدار صمیمی، رئیس اداره ورزش و جوانان شیراز، مسئول امور ایثارگران اداره کل و رئیس هیأت فوتبال شیراز نیز با گرامیداشت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان، از شهیدان و خانواده های محترم آنان به عنوان یک نماد شجاعت و ایثار و فداکاری یاد کردند و گفتند: همه ما قدردان دلاوری های این عزیزان هستیم که جان و مال و زندگی شان را برای اسلام و کشور نثار کردند.

به گزارش موج، در پایان این دیدار از طرف اداره کل ورزش و جوانان فارس و اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز، لوح یادبودی به مادر شهیدان فرصتیان اهداء گردید.

منزل شهیدان فرصتیان میزبان مدیر کل ورزش و جوانان فارس شد