طی حکمی از سوی علی اصغر مونسان، معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور، اشکان مختاری به سمت سرپرست اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هرمزگان منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری موج، طی حکمی از سوی علی اصغر مونسان، معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور، اشکان مختاری به سمت سرپرست اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هرمزگان منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

جناب آقای اشکان مختاری

با سلام

نظر به تعهد و تبار به جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان منصوب می شوید.

اجرای برنامه های خلاقانه در حوزه گردشگری و صنایع دستی، تعریف مسیرهای جدید گردشگری، برنامه‌ریزی جهت تقویت تورهای گردشگری، افزایش کیفیت هتل ها و رستوران های سنتی بین راهی، ایجاد و احداث بازارچه‌ها و فروشگاههای صنایع دستی، حفاظت و پاسداری از میراث ارزشمند فرهنگی - تاریخی و مرمت و احیاء بناهای تاریخی و استفاده حداکثری از بخش خصوصی و بهره گیری از توان تخصصی صاحبنظران، کارشناسان، منابع ملی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسئولان استانی، هماهنگی با جوزه های ستادی، توجه به مسال انسانی و ایجاد فضایی صمیمی و دوستانه با فراهم کردن زمینه های پیشرفت شغلی کارکنان از مهمترین شاخصه هایی است که انتظار می رود در راستای تحقق اهداف سازمان اهتمام لازم به عمل آید.

توفیق روز افزونتان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.

انتصاب

گفتنی است که تا پیش از این محسن ضیایی عهده‌دار مدیرکلی میراث فرهنگی هرمزگان بوده است.

به گزارش موج، آقای مختاری که در حال حاضر معاون میراث فرهنگی این اداره‌کل است تا سال ۱۳۹۵ در اداره‌کل میراث فرهنگی زنجان مشغول به کار بوده است.