معاون ابتدایی آموزش و پرورش استان گیلان گفت: 71 مدرسه مقطع ابتدایی و با همکاری 31 مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در طرح "کانون مدرسه" مشارکت دارند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سیروس محمدی معاون ابتدایی آموزش و پرورش استان گیلان بیان کرد: «کانون مدرسه» طرحی برای امروز و فردای کودکان و در راستای درونی کردن مفاهیم آموزش مورد نیاز دانش آموزان در فضایی شاد است.

طرح "کانون مدرسه" به منظور شکوفایی استعدادهای  دانش آموزان دوره ابتدایی

 محمدی افزود: براساس تفاهمنامه دوجانبه بین آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طرح "کانون مدرسه" به منظور شکوفایی استعدادهای دانش آموزان دوره ابتدایی برای اعتلای ارزش های اسلامی_ ایرانی در محیط شاد اجرا می شود.

وی گفت:  این طرح در 71 مدرسه مقطع ابتدایی و با همکاری 31 مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در زمینه های: کتاب خوانی، قصه گویی، نقاشی، خوش نویسی، کاردستی، نشریه دیواری، نمایش فیلم، ترویج آموزه های دینی و بازی برگزار می شود.

طرح «کانون مدرسه» ویژه دانش آموزان پایه دوم تا ششم ابتدایی

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به استقبال از این برنامه گفت: تنوع در روش های ارائه محتوا، دسترسی دانش آموزان به امکانات و ابزارهای جدید، افزایش موقعیت های یادگیری جدید و استفاده از ظرفیت های کانون پرورش فکری  از ویژگی های اجرای این طرح است.

محمدی تصریح کرد: طرح «کانون مدرسه» ویژه دانش آموزان پایه دوم تا ششم ابتدایی است و 6 هزار دانش آموز گیلانی از این طرح   بهره مند شده اند.