فرماندار تالش در جلسه ستاد ارتحال امام خمینی با اشاره به برگزاری بزرگداشت ارتحال ملکوتی امام راحل در تالش گفت: در سال جاری بنا داریم برای ترویج راه و اندیشه‌ های امام راحل(ره)تلاش بیشتری در ابعاد مختلف و با همکاری سازمان ‌های مختلف انجام دهیم.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سید عیسی مهدوی در جلسه ستاد بزرگداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی و سوم خرداد گفت: طبق سنوات گذشته مراسمی را جهت بزرگداشت این ایام تدارک خواهیم داد و با توجه به اینکه شب های قدر را نیز در پیش داریم و امیدواریم بتوانیم از فیوضات آن شب های عزیز هم بهره مند شویم.

وی خاطرنشان کرد: در سال جاری بنا داریم برای ترویج راه و اندیشه‌ های امام راحل تلاش بیشتری در ابعاد مختلف و با همکاری سازمان ‌های مختلف انجام دهیم.

مهدوی عنوان کرد: نتیجه تلاش ‌هایی که برای برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) صورت می گیرد، بزرگداشت یاد و نام امام راحل(ره)، صلابت نظام جمهوری اسلامی و عظمت ولایت فقیه خواهد بود .

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری تالش با اشاره به اهمیت روزهای 14 و 15 خرداد، افزود: باید برنامه ریزی های لازم جهت اجرای مراسمات در ایام ارتحال امام خمینی(ره) و شهادت امام علی(ع)و همچنین سوم خرداد فتح خرمشهر صورت بگیرد.

سیدجلال سیدمحمدی گفت: طبق برنامه سالیان قبل، مراسم یادواره شهدا و بزرگداشت ارتحال امام راحل و سالروز شهادت امام علی(ع)در بخش های چهارگانه شهرستان برگزار خواهد شد.

برگزاری دسته عزاداری سالروز شهادت امام علی(ع) و سالروز ارتحال امام راحل

وی برگزاری دسته عزاداری سالروز شهادت امام علی(ع)و سالروز ارتحال امام راحل  اشاره کرد و افزود: این مراسم باشکوه همه ساله و با حضور اقشار مختلف مردم اعم از شیعه و سنی در روز شهادت امام علی(ع)و سالروز ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی از محل سپاه ناحیه تالش تا مقابل مسجد جامع شهر برگزار میگردد.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری تالش بیان کرد: در ایام تعطیلات ماه مبارک رمضان با موج ورود مسافران و گردشکران به شهرستان تالش مواجه خواهیم شد.

وی ادامه داد: در خصوص مسافران و گردشگران در ایام تعطیلات نیز باید تصمیمات لازم صورت بگیرد تا شاهد هنجارشکنی ها در ایام تعطیلات نباشیم.