معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در ماه مبارک رمضان 215 مبلغ بومی و اعزامی از شهر مقدس قم در 207 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان استان در اجرای طرح ضیافت حضور دارند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری با اشاره به حضور 215 مبلغ در بقاع متبرکه استان اصفهان گفت: در ماه مبارک رمضان 215 مبلغ بومی و اعزامی از شهر مقدس قم در 207 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان استان در اجرای طرح ضیافت حضور دارند.

وی افزود: در ماه مبارک رمضان و در راستای اجرای طرح ضیافت الهی از 215 مبلغ بومی و اعزامی از شهر مقدس قم برای اجرای طرح ضیافت الهی در 207 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان استان اصفهان استفاده می شود.

ماه مبارک رمضان

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: دوره های سبک زندگی اسلامی نیز در ماه مبارک رمضان با هدف ارتقاء مهارت های زندگی با محوریت موضوعات مهارت های فردی، فرزند پروری، ازدواج و همسرداری با استفاده از مربیان مجرب در جوار حرم مطهر امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان، امامزاده محسن(ع) اصفهان، مقبره علامه مجلسی(ره) اصفهان و امامزاده میر احمد(ع) کاشان در حال برگزاری است.