فرماندار پاوه سهمیه ابلاغی تسهیلات اشتغال روستایی و عشایر شهرستان پاوه را مبلغ 102 میلیارد و 488 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: تاکنون از این محل 65 طرح با 219 میلیارد و 749 میلیون ریال پذیرش‌شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، ایده پور افزود: از این تعداد طرح اشتغال‌زا پذیرش‌شده 35 طرح با 209 میلیارد و 411 میلیون ریال به بانک‌های عامل معرفی‌شده است که 17 طرح اشتغال‌زا بااعتبار 31 میلیارد و 290 میلیون ریال موفق به دریافت تسهیلات شده‌اند.

وی سهمیه ابلاغی تسهیلات اشتغال روستایی و عشایر شهرستان پاوه را مبلغ 102 میلیارد و 488 میلیون ریال اعلام کرد و خاطرنشان ساخت: با اجرای این 17 طرح اشتغال‌زا، 45 نفر مشغول بکار خواهند شد.

فرماندار پاوه با انتقاد شدید از مدیران ادارات، گفت: خدمات به مردم توسط دولت و نظام را در حوزه‌های مختلف بیان کنید تا از نحوه خدمات‌رسانی آگاه شوند.

پرویز ایده پور افزود: اطلاع کامل دارم که کارهای بسیار خوبی در ارائه خدمات به مردم انجام‌شده اما به دلیل سهل‌انگاری مدیران برای اطلاع و آگاهی بیان‌نشده است.

وی تصریح کرد: همین سهل‌انگاری موجب گردیده تا مردم از دولت انتقاد کنند که چرا هیچ کاری انجام نمی‌شود لذا این ظلم و جفا در حق دولت و نظام توسط مدیران است

ایده پور افزود از مدیران به‌خصوص مدیران اجرایی می‌خواهم ضمن تقویت روابط عمومی اداره مربوطه، تمامی خدمات انجام‌شده را از طریق سایت‌های محلی و صداوسیما به اطلاع مردم برسانند

وی بابیان اینکه مسئولان باید پاسخگو باشند و در مسیر طرح‌های اشتغال‌زا کوشا باشند، افزود: مدیرانی که پاسخگو نباشند قبل از ابلاغ خودشان بروند.