مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، گفت: مسابقه وصیت‌نامه امام خمینی(ره) و کلمات قصار ایشان در رابطه با ماه مبارک رمضان رمضان برگزار می‌‏شود.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، رضا زینی‌وند مقدم، گفت: به‌مناسبت سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، مسابقه وصیت‌نامه امام خمینی(ره) و کلمات قصار ایشان در خصوص ماه مبارک رمضان، ویژه فرهنگیان استان لرستان برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با تأکید بر ضرورت محتوابخشی به برنامه‌های بزرگداشت رحلت امام خمینی(ره)، اظهارکرد: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اندیشه‌های بزرگی دارند و تمام ابعاد شخصیتی ایشان ازجمله سبک زندگی، عرفان و توجه به مردم، باید در طول سال در زندگی ما جاری شود نه این‌که فقط منحصر به ایام رحلت ایشان باشد.

وی، ادامه داد: در طول سال باید برنامه‌های مدونی در خصوص شناخت سیره حضرت امام خمینی(ره) داشته باشیم و می‌طلبد که کنگره حضرت امام خمینی(ره) برگزار شود.

زینی‎وند مقدم، به برگزاری شب شعر آئینی با توجه به سیره امام راحل اشاره و با تاکید بر اجرای کارهای پژوهشی در باب شخصیت امام خمینی(ره)، عنوان کرد: مسابقه کلمات قصار امام در مورد ماه رمضان نیز برای فرهنگیان در نظر گرفته شده است.