پیش از ظهر امروز دهیار سابق یکی از روستاهای شهرستان لنگرود، مقابل دادگستری این شهرستان با وکیل خود درگیر می شود و با شکلیک گلوله، جان او را می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، فرمانده انتظامی لنگرود با اعلام این خبر گفت: ساعتی پیش یکی از وکلای دادگستری شهرستان لنگرود که زنی حدود ۴۵ ساله بود با شلیک گلوله تفنگ شکاری مردی ناشناس در کنار ساختمان دادگستری لنگرود به قتل رسید.

سرهنگ مجید نیکویی افزود: ۲ گلوله به ناحیه پشت و قلب مقتول شلیک شد.

به گفته وی؛ تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز شده است.

همچنین سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه در تشریح این خبر گفت: کاراگاهان آگاهی ساعاتی قبل از قتل یک خانم 41 ساله در شهرستان لنگرود مطلع شده و جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارآگاهان آگاهی با حضور در محل با جسد خانم 41 ساله مواجه شدند، افزود: قاتل 45 ساله با یک اسحله شکاری به طرف این خانم شلیک و پس از به قتل رساندن وی، از محل متواری شده بود.

معاون اجتماعی پلیس گیلان با بیان اینکه قاتل شناسایی شده و دستگیری وی در دستورکار پلیس قرار دارد، بیان داشت: برابر تحقیقات اولیه قتل به خاطر اختلافات شخصی بوده است.

به گفته حاضران در محل وقوع حادثه؛ فرد متواری، دهیار سابق یکی از روستاهای شهرستان لنگرود است، که پیش از ظهر امروز مقابل دادگستری این شهرستان با وکیل خود درگیر می شود و با شکلیک گلوله تفنگ شکاری، او را به قتل می رساند.