فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از ظرفیت بالقوه مردمی در پشتیبانی از ماموریت های پلیس در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسن یاردوستی گفت: استفاده و بکارگیری ظرفیت های پلیس افتخاری در انجام و اجرای ماموریتهای انتظامی در شهرستان اصفهان به خصوص در شب های لیالی قدر از اهداف پلیس اصفهان به شمار می آید.

وی پلیس افتخاری را ظرفیت بالقوه دانست و گفت: با برنامه ریزی و سازماندهی صحیح می توانیم از این نیرو به نحو مطلوب در راستای انجام و اجرای بهینه ماموریت ها بهره گیری کنیم.

وی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران افزود: در این ماه که ما به مهمانی خداوند متعال رفته و در میزبانی آن شکی نداریم ما هم برای آسایش، آزادی، امنیت و عزت مردم عزیز مان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم.

سرهنگ یاردوستی با اشاره به ماموریت های متنوع نیروی انتظامی، درباره سازماندهی و اجرای ماموریت ها در ماه مبارک رمضان گفت: استفاده و بکارگیری ظرفیت های پلیس افتخاری در انجام و اجرای ماموریتهای انتظامی در شهرستان اصفهان به خصوص در شب های لیالی قدر از اهداف پلیس اصفهان به شمار می آید.

 فرمانده انتظامی شهرستان

وی با اشاره به فعالیت خوب پلیس افتخاری بیان داشت: می توانیم با برنامه ریزی های سازمانی، اجتماعی و فرهنگی در شرایط و ماموریت های خاص در کنار ماموریت های محوله از این ظرفیت بهره گیری کنیم.

این مقام انتظامی، برنامه ریزی و بهره گیری از توان و ظرفیت این واحد در ماموریت های مناسبت ها قبل مثل نیمه شعبان و مناسبت های پیش رو چون شب های لیالی قدر و روز قدس را از دیگر برنامه های پیش روی پلیس افتخاری دانست.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در پایان با اشاره به اینکه پلیس افتخاری ظرفیتی جامعه‌محور از پلیس است خاطر نشان کرد: شاید بتوان مهم‌ترین کارکرد این پلیس را تقویت و بهبود رابطه پلیس با مردم از طریق مشارکت آنان در فعالیت‌های پلیسی دانست.